WC valiklis ACE ULTRA FLOWER, 750 ml


  • Prekių ženklaiAce
  • Prekės kodas: 33219
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 2.63€Gamintojas: Italija

Aprašymas

Higieniškai valo „Du viename"": nauja baliklio formulė papildyta riebalus šalinančia medžiaga įvairių paviršių ir audinių valymui. Šalina kalkių nuosėdas ir kitus nešvarumus. Naikina nemalonius kvapus. Pasižymi maloniu kvapu. Nesitaško. Valo ne tik baltus drabužius, bet ir visus namus. Tinka skalbti rankomis ir skalbyklėse.

PAPILDOMA INFORMACIJA

PAVOJINGA! Smarkiai pažeidžia akis ir dirgina odą. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu; išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu. Jei reikalinga gyd.konsultacija turėkite produkto talpyklą ar etiketę taip pat nedelsiant kreiptis į apsinuodijimų kontrolės biurą. Pavojingumo klasė ir kategorija: Ėsdina metalą, 1 kategorija (H290), Odos ėsdinimas/dirginimas, 2 kategorija (H315). Smarkus akių pažeidimas/dirginimas, 2 kategorija (H319), Pavojinga vandens aplinkai – ūmus pavojus, 1 kategorija (H400), Pavojinga vandens aplinkai – lėtinis pavojus, 2 kategorija (H411)

Sudedamosios dalys

<5% Anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, chloro pagrindo balinimo priemonių; nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, muilo,kvapai.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Nepaisant baltų drabužių balinimo, ACE yra tinkamas valyti sunkiai prieinamus ir išvalomus paviršius. ACE gali būti saugiai naudojamas valyti visus emaliuotus paviršius, marmurines grindis, tualetus, langus, plastikinius ir stiklinius daiktus. ACE netinka valyti metalus bei vinilinius ar guminius paviršius, kuriuos jis gali pažeisti. Jeigu netyčia, pradėjote valyti tokius paviršius su ACE – kuo skubiau nuvalykite ir nuplaukite vandeniu. Prieš naudojimą, visada perskaitykite informaciją etiketėje. Prieš naudojimą išbandyti ant mažos valomo paviršiaus dalies, įsitikinti ar valomas paviršius nepažeidžiamas.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikymo temperatūra: nuo 5°C iki 25°C.

PAKUOTĖ

Plastikas

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis