Vamzdžių valiklis HELPER 1L


  • Prekių ženklaiČekija
  • Prekės kodas: 59129
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 1.55€Gamintojas: Estija

Aprašymas

KANALIZACIJOS VAMZDŽIŲ VALIKLIS. Praustuvių, vonios, kriauklių ir kitų sanitarinių įrenginių kanalizacijos vamzdžių valiklis, skirtas vamzdžiuose susidarantiems kamščiams šalinti ir neleisti jiems susidaryti. Tinka pilti į metalinius ir plastikinius vamzdžius.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Jei kanalizacijos vamzdis yra užsikimšęs, įpilkite 300–500 ml valiklio ir palikite 1,5–2 val. (jei reikia, ilgiau), tada nuplaukite dideliu kiekiu karšto vandens. Norėdami apsisaugoti nuo kamščių susidarymo, įpilkite į vamzdyną apie 200 ml valiklio 1–2 kartus per mėnesį.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti neatidarytą vertikalioje padėtyje. PAVOJINGA. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Mūvėti apsaugines pirštines / dėvėti apsauginius drabužius / naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nusivilkite visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą vandeniu arba po dušu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. Smarkiai reaguoja su vandeniu. Laikymo temperatūra: nuo 5°C iki 35°C.

PAKUOTĖ

Plastikas

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis