Indų ploviklis RINGUVA CLEAN, neutralizuojantis kvapus, 450 ml


  • Prekių ženklaiNaujoji Ringuva
  • Prekės kodas: 3106
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 1.28€Gamintojas: Lietuva

Aprašymas

Neutralaus pH gaivaus mėtų ir greipfrutų kvapo koncentruotas ploviklis efektyviai tirpdo riebalus bei lengvai pašalina maisto likučius nuo indų, stalo įrankių, puodų bei stiklo, keramikos, akmens masės bei metalo paviršių. Specialių priedų dėka neutralizuoja nepageidaujamus kvapus. Patikrintas dermatologų. Be fosfatų, kvapai be alergenų. Skirtas indus plauti rankomis.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Smarkiai pažeidžia akis. Dirgina odą. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Po naudojimo kruopčiai nuplauti tekančiu vadeniu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Nusivilkti užterštus drabužius ir išskalbti prieš vėl juos apsivelkant. Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją. Pavojingumo klasė ir kategorija: Smarkiai pažeidžia akis, 1 kategorija (H318)

Sudedamosios dalys

5 – 15 % anijoninių PAM, <5 % nejoninių PAM, <5 % amfoterinių PAM, kvapai, konservantas (Laurylamine Dipropylenediamine, Benzisothiazolinone).

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Užlašinkite keletą indų ploviklio lašų ant kempinėlės. Plaudami tirpale, dozuokite atsižvelgdami į indų kiekį ir užterštumą.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje. Laikymo temperatūra: nuo 5°C iki 25°C.

PAKUOTĖ

Plastikas

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis