Ekologiškas valiklis TRI-BIO gyvūnų kvapui ir dėmėms šalinti, 420 ml


  • Prekių ženklaiTri-Bio
  • Prekės kodas: 35405
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 5.51€Gamintojas: JAV

Aprašymas

TRI-BIO Gyvūnėlių kvapo naikiklis ir dėmių valiklis. SAUGESNĖ AGRESYVIŲ CHEMINIŲ PRIEMONIŲ ALTERNATYVA. PANAIKINA KVAPUS NE MASKUODAMAS JUOS, BET PAŠALINDAMAS KVAPUS SUKĖLUSIAS ORGANINES MEDŽIAGAS. Akimirksniu ir visiškai panaikina naminių gyvūnų šlapimo ir išmatų kvapus bei dėmes. Sukuria sveiką mikroflorą. Efektyviai veikia ant visų paviršių: kilimų, baldų su apmušalais, linoleumo, laminato, plytelių, medinių paviršių ir pan. Rekomenduojama naudoti vietose, kuriose laikomi gyvūnai, veisyklose, paukščių narvuose, veterinarijos klinikose, gyvūnėlių parduotuvėse ir visose vietose, kuriose susidaro nemalonių kvapų. Atsižvelgiant į rezultatus, pranoksta daugumą šiuolaikinių cheminių oro gaiviklių ir kvapų maskavimo priemonių.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Sertifikuota pagal: US/NY/2012/11

Sudedamosios dalys

Probiotinėje formulėje yra vandens, gyvybingų mikroorganizmų kultūrų, < 5% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų (APM), < 5% nejoninių APM, < 5% kvapų, benzyl salicylate, citronellol, lilial, linalool, benzisothiazolinone/methylisothiazolinone.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prieš naudojant gerai supurtykite. Purškite tiesiai and nešvaraus paviršiaus ir palite išdžiūti. Dėmių valymui: patrinkite drėgnu šepetėliu ir tada užpuškite valiklio.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojant perskaityti etiketę Laikymo temperatūra: nuo 2°C iki 25°C.

PAKUOTĖ

Plastikas

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis