Puršk.oro gaiviklis BOTANICA (karib.vetiver. ir santalo kv.), 236 ml


  • Prekių ženklaiAirWick
  • Prekės kodas: 11449
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 5.39€Gamintojas: Lenkija

Aprašymas

Tai ne aerozolinis gaiviklis. Jis yra pagamintas naudojant atsakingai išgautus, egzotinius natūralius kvapiuosius aliejus*. Buteliuko sudėtyje 99 % perdirbto plastiko. Purkštuko sudėtyje 35 % perdirbto plastiko. *Produkto sudėtyje esantys eteriniai aliejai yra atsakingai išgauti.

Papildoma informacija

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Sudėtyje yra 5-chlor-2-metil-2H-izotiazol-3-ono ir 2-metil-2Hizotiazol-3-ono. Gali sukelti alerginę reakciją. Kvapams jautrūs žmonės šį produktą turėtų naudoti atsargiai. Oro gaivikliai nepakeičia geros higienos praktikos. Tuščią pakuotę atiduoti perdirbti.

Sudedamosios dalys

5-chlor-2-metil- 2H-izotiazol-3-ono (CIT) ir 2-metil-2H-izotiazol-3-ono (MIT)

Naudojimo instrukcija

1. Kad išlaisvintumėte purkštuką, nuimkite apsauginį stabdiklį ir jį išmeskite. 2. Purkštuką nukreipkite nuo veido ir bent triskart spustelėkite, kad jis pradėtų veikti. 3. Buteliuką laikykite stačią ir stipriai paspauskite purkštuką kaskart purkšdami.

Laikymo sąlygos

Laikykite vėsioje vietoje, saugokite nuo tiesioginės saulės šviesos. DĖMESIO! Naudokite gerai vėdinamose vietose. Naudokite tik taip, kaip nurodyta Laikymo temperatūra: nuo 10°C iki 30°C.

Pakuotė                   

Plastikas

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis