Oro gaiviklis AIRWICK (magnolijų ir vyšnių kvapo), 300 ml


  • Prekių ženklaiAirWick
  • Prekės kodas: 9249
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 2.99€Gamintojas: Didžioji Britanija

Aprašymas

Magnolijų ir vyšnių žiedai - palepinkite savo pojūčius gaiviu gėlių kvapu, kuriame bijūnų aromatas susipina su vaisinėmis obuolių ir braškių natomis. Gaivina orą ir kovoja su nemaloniais kvapais.

Papildoma informacija

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 oC (122 oF) temperatūroje. AEROZOLIAI, 1 pavojaus kategorija (H222, H229)

Naudojimo instrukcija

Prieš naudojimą gerai sukratykite. Purkškite laikydami stačią, nenukreipkite į save. DĖMESIO! Naudokite tik taip, kaip nurodyta. ATSARGUMO PRIEMONĖS: netinkamas naudojimas, sąmoningai koncentruojant ir įkvepiant turinį, gali būti kenksmingas ar net mirtinas. Neįkvėpkite aerozolio. Naudokite gerai vėdinamose vietose. Aukšta temperatūra gali susidaryti automobiliuose, šalia orkaičių ir židinių. Nuo aerozolio sudrėkę kieti paviršiai tampa slidūs.

Laikymo sąlygos

Laikymo temperatūra: nuo 10°C iki 30°C.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis