Indaplovių tabletės FINISH POWERBALL ALL IN 1 (citrinų kv.), 86 vnt.


  • Prekių ženklaiFinish
  • Prekės kodas: 391999
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 23.99€Gamintojas: Lenkija

Aprašymas

„Powerball“ tabletėms „Finish All in 1“ suteikia ypatingą plaunamąją galią ir padeda įveikti net itin priskretusius riebalus. Rekomenduoja žinomiausi indaplovių gamintojai pasaulyje.

Papildoma informacija

ATSARGIAI. Sukelia smarkų akių dirginimą. Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Sudėtyje yra subtilizino. Gali sukelti alerginę reakciją. SMARKUS AKIŲ PAŽEIDIMAS/DIRGINIMAS, 2 pavojaus kategorija (H319)

Sudedamosios dalys

Sudėtis: 5 -15 % deguonies pagrindo balinimo priemonės, polikarboksilatai; < 5 % nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, fosfonatai; fermentai (subtilizinas, amilazė), kvapai. Išsami informacija www.rbeuroinfo.com

Naudojimo instrukcija

Geriausia išpakuoti vieną tabletę ir įdėti į lovelį. Jei tabletė netelpa, pasitarti su indaplovės gamintoju, ieškoti nurodymų instrukcijoje. Renkantis trumpojo plovimo programą, tabletę geriausia padėti ant indaplovės dugno šalia filtro. Druskos funkcija veiksminga minkštame, vidutinio kietumo ir kietame vandenyje iki 26°e (21°dH). Jeigu vanduo labai kietas, naudokite indaplovių druską „Finish“. Geriausių rezultatų pasiekiama plaunant 50 / 55 °C arba automatiniu rėžimu. Tinka naudoti kai įrengti septikai. Kad indai ir įrankiai geriau nudžiūtų, rekomenduojama naudoti skalavimo skystį „Finish“.

Laikymo sąlygos

Laikymo temperatūra: nuo 5°C iki 30°C.

Pakuotė

Kartonas

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis