Indaplovių nuosėdų valiklis FINISH DISHWASHER CLEANER LEMON, 250 ml


  • Prekių ženklaiFinish
  • Prekės kodas: 40589
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 7.07€Gamintojas: Lenkija

Aprašymas

Citrinų aromato indaplovių valiklis ,,Finish Lemon Sparkle”. Nors atrodo, kad jūsų indaplovė švari, bet diena po dienos ant jos vidinių ir gyvybiškai svarbių dalių - filtrų, stipinų ir žarnų - kaupiasi kalkių ir riebalų nuosėdos. Nepriekaištingų rezultatų pasieksite naudodami indaplovių valiklį ,,Finish"", kuris pasižymi 5 ypatingomis galiomis: padeda rūpintis indaplove, šalina kalkių nuosėdas, šalina riebalus, valo vidines indaplovės dalis, neutralizuoja kvapus. O švaresnė indaplovė - tai ir švaresni indai! Rekomenduoja žinomiausi indaplovių gamintojai.

Papildoma informacija

PAVOJINGA. Pavojinga sudedamoji dalis TRIDECETH-3. Smarkiai pažeidžia akis. Dirgina odą. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Pavojingumo klasė ir kategorija: ODOS ĖSDINIMAS / DIRGINIMAS, 2 pavojaus kategorija (H315), SMARKUS AKIŲ PAŽEIDIMAS / SUDIRGINIMAS, 1 pavojingumo kategorija (H318)

Naudojimo instrukcija

Naudojimas. Tinka visoms indaplovėms, nedėti indų ploviklio. 1. Valiklį naudokite tik tuščioje indaplovėje. 2. Nuimkite tik lipduką, ne dangtelį. 3. Pastatykite butelį dugnu aukštyn ant apatinės lentynos, taip kaip dedama lėkštė. Dangtelio nenuimkite! 4. Pasirinkite programą su ≥ 65 °C temperatūra ir įjunkite indaplovę tuščia eiga.

Laikymo sąlygos

Laikymo temperatūra: nuo 5°C iki 30°C.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis